Zmesi na pečenie sladké/slané

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
13 produktov
Strúhanka 500g Kolárovo Vitaflora
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Strúhanka kukuričná 200g Vido
1 ks
Slovensko
0,99 €
4,95 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Zemiakové cesto v prášku 4kg Vitana
1 ks
Česká republika
20,79 €
5,20 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Slovenské halušky 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
26,49 €
5,30 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana