Vitamín C 1000 mg 20 tab GymBeam

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Vitamíny a minerály
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za ks 0,09 €
Dočasne nedostupný
1,89 € s 19% DPH
Vitamín C 1000 mg 20 tab GymBeam
Vitamín C 1000 mg vo forme šumivých tabliet prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas a po tréningu.
Vitamín C 1000 mg podporuje správne fungovanie imunitného systému počas a po tréningu. Zároveň ovplyvňuje tvorbu kolagénu, správnu funkciu krvných ciev a zdravie pokožky, zubov a ďasien. Jedna tableta obsahuje až 1000 mg vitamínu C, ktorý sa postará o správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Tým redukuje pocit únavy a vyčerpania po tréningu. Navyše tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Šumivé tablety sú rýchlo rozpustné vo vode, vďaka čomu sa vitamín do tela dostane rýchlejšie. Väčšina vitamínu sa však už po niekoľkých hodinách dostáva z nášho tela preč prostredníctvom moču, preto je potrebné vitamín C pravidelne dopĺňať.
Návod na prípravu
Rozpusťte 1 šumivú tabletu v cca 200 ml vody a užívajte raz denne
Skladovanie
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

 

Zloženie
Kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), stabilizátor (sorbitol), regulátor kyslosti (uhličitan sodný), prírodná pomarančová aróma, koncentrát z červenej repy, zahusťovadlo (polyetylénglykol), sladidlo (sukralóza E955), farbivo (riboflavin E101).
Obsah balenia

20 tabliet - plastový obal s vekom

ROZMERY
Výška regálu: 145 mm
Šírka regálu: 34 mm
Hĺbka regálu: 34 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť: 98 g
Podobné produkty
Vitamín C 1000 mg 30 tab GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
2,09 €
69,67 €/kg
Fatmelt kapsule 156 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
17,99 €
166,57 €/kg
Joint Support 156 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
17,99 €
147,46 €/kg
Body Elevate 60 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
7,99 €
22,19 €/kg
Magnesium Citrate 90 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
10,99 €
18,95 €/kg
Berberín 60tab GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
8,49 €
141,50 €/kg
Podpora zraku 60ks Dr. LUCULLUS
1 ks
Slovensko
13,89 €
13,78 €/kg
Rehydrate Blueberry Lime 20 tab Pro!Brands
1 ks
Maďarsko
2,49 €
0,12 €/ks
Recover Ease 60 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
7,99 €
22,19 €/kg
Rehydrate Raspberry 20 tab Pro!Brands
1 ks
Maďarsko
2,49 €
0,12 €/ks
Multivitamín 20 tab Pro!Brands
1 ks
Maďarsko
2,19 €
0,11 €/ks
Joint Pro 60ks Dr. LUCULLUS
1 ks
Slovensko
8,89 €
10,60 €/kg
Magnézium chelát + B6 20 tab GymBeam
1 ks
Európska únia
1,89 €
0,09 €/ks
Multivitamín 100% 20ks šumivých tab. 80 g GymBeam
1 ks
Európska únia
1,89 €
0,09 €/ks
Kapucínka väčšia 60ks Dr. LUCULLUS
1 ks
Slovensko
13,89 €
12,57 €/kg
Multivitamín Vitality complex 60tab 1g GymBeam
1 ks
Európska únia
6,09 €
0,10 €/ks
Multivitamín Vitality complex 120tab 1g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
10,39 €
0,09 €/ks
Magnesium Shot citrón 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
0,99 €
16,50 €/LIT
-20%
Bcaa 4:1:1 Instant 500 g citrón limetka GymBeam
1 ks
Slovensko
18,49 €
14,79 €
29,58 €/kg
Probiotiká Yummies čerešňa 60tab GymBeam
1 ks
Európska únia
9,99 €
83,25 €/kg
MoiMüv Proteínová tyčinka cookies 60 g Gymbeam
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
33,17 €/kg
MoiMüv Protein Cookie čokoláda 75g GymBeam
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
26,53 €/kg
Sprej na varenie Olive 201 g GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
32,79 €/kg
Sirup Zero jahoda 320ml GymBeam
1 ks
Európska únia
5,15 €
16,09 €/LIT
Sirup Zero na palacinky 320ml GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
5,15 €
16,09 €/LIT
Maslo Arašidové 100% chrumkavé 1kg GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
6,59 €/kg
Thor Shot citrón limetka 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
1,15 €
19,17 €/LIT
Zero Noodles Bio 385g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
6,73 €/kg
Soľ Himalájska 500g GymBeam
1 ks
Európska únia
1,49 €
2,98 €/kg
Maslo Arašidové 100% jemné 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
2,79 €
8,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vitamín C 1000 mg 20 tab GymBeam
Vitamín C 1000 mg 20 tab GymBeam
1,89 € s 19% DPH