Tortové oblátky neplnené, 150g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Oblátky, perníky a trubičky
Množstvo v kartóne 42 ks
Cena za kg 10,60 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,59 € s 19% DPH
Tortové oblátky neplnené, 150g

Anton Toma Tortové oblátky neplnené 150 g

Značka
  • Anton Toma
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Zloženie

Pšeničná múka, Rastlinný tuk kokosový, Sójový lecitín (E322), Kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energetická hodnota1642 kj/
387,3 kcal
Tuky2,8 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny1,8 g
Sacharidy77 g
Z toho cukry2,0 g
Bielkoviny13 g
Soľ0,10 g
Alergény

Sója, pšenica

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g 

Podobné produkty
-22%
Manner Oblátky Cocos 75g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,85 €
11,33 €/kg
Bombi Perníček slivkový máčaný 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,59 €
11,80 €/kg
Kofila oblátka s mliečnou polevou 42g Orion
1 ks
Poľsko
0,65 €
15,48 €/kg
HiPP BIO Jablkové ryžové oblátky, 30g
1 ks
Belgicko
2,39 €
79,67 €/kg
Knoppers Oplátky 3 x 25g bal.
1 BA
Nemecko
1,49 €
19,87 €/kg
Attack oblátka čokoládová 30g
1 ks
Slovensko
0,59 €
19,67 €/kg
Manner Oblátky Knuspino Schokolade 110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
Kinder Cards 128 g
1 ks
Poľsko
3,59 €
28,05 €/kg
HiPP BIO Čučoriedkové ryžové oblátky, 30g
Očakávame 02.10.
1 ks
2,39 €
79,67 €/kg
Manner Oblátky Knuspino Limette 110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
Manner Oblátky Cocos 400g
1 ks
Rakúsko
4,59 €
11,48 €/kg
Barbara bezgluténové perníky plnené s kakaom 150g
1 ks
Maďarsko
5,49 €
36,60 €/kg
Manner Oblátky Chocolate 200 g
1 ks
Rakúsko
2,59 €
12,95 €/kg
Bombi Perníček jahodový máčaný 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,59 €
11,80 €/kg
Manner Oblátky Knuspino Haselnuss  110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
KOKO oblátka s mliečnou polevou 42g Orion
1 ks
Poľsko
0,65 €
15,48 €/kg
Caprice Classic hazelnut & cocoa cream 250g
1 ks
Grécko
4,69 €
18,76 €/kg
Knoppers NutBar tyčinka 40g
1 ks
Nemecko
0,89 €
22,25 €/kg
Manner Oblátky Cubidoo 140g
1 ks
Rakúsko
3,69 €
26,36 €/kg
Barbara bezgluténové perníky s cukrovou polevou 130g
1 ks
Maďarsko
5,49 €
42,23 €/kg
Tortové oblátky neplnené, 150g
1 ks
Slovensko
1,59 €
10,60 €/kg
Anton Toma TOMA s.r.o.
Veľké Uherce 630 958 41 Veľké Uherceviac informácií o distribútorovi
Tortové oblátky neplnené, 150g
1 ks
Slovensko
1,59 €
10,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tortové oblátky neplnené, 150g
Tortové oblátky neplnené, 150g
1,59 € s 19% DPH