Taverna Hummus TRIO-Oriental,Tomate,Koriander210g

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória K mäsu
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 13,76 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Taverna Hummus TRIO-Oriental,Tomate,Koriander210g

Taverna Trio hummus 210 g

Popis

Značka

Taverna

Pôvod
Krajina pôvodu: Holandsko

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od +2 do +7°C. P otvorení spotrebujte do 3 dní.
  • Chladené

Zloženie
Alergény
Orechy: Môže obsahovať Sezam: Obsahuje

Obsah balenia
210 g - Prebal
Rozmery
Výška regálu: 126 mm
Šírka regálu: 125 mm
Hĺbka regálu: 50 mm

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 234 g

Podobné produkty
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Garlic & Herb omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Majonéza Garlic 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Dressing Barbeque One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,25 €/kg
Citrónovo maslová omáčka 750g Hügli
1 ks
Česká republika
19,69 €
26,25 €/kg
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Demi glace 200g Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
42,45 €/kg
Holandská omáčka 700g Hügli
1 ks
Česká republika
23,29 €
33,27 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Taverna Hummus TRIO-Oriental,Tomate,Koriander210g
Taverna Hummus TRIO-Oriental,Tomate,Koriander210g
2,89 € s 19% DPH