Sprej na varenie Coconut 201 g GymBeam

1 ks
Kategória Oleje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 34,78 €
Dočasne nedostupný
6,99 € s 19% DPH
Sprej na varenie Coconut 201 g GymBeam
Sprej na varenie Coconut Cooking Spray je bezkalorický 100% kokosový olej. Poslúži na prípravu chutných a zdravých jedál, je vhodný na pečenie, grilovanie a do šalátov.
Sprej na varenie Coconut Cooking Spray je bezkalorický 100% kokosový olej v spreji. Poslúži každému, kto si potrpí na chutné a zdravé jedlá, či už je sú to ryby, mäso, vajcia alebo šaláty. Je vyrobený pokročilou kompresnou technológiou, ktorá umožňuje jedným stlačením aplikovať kokosový olej na panvicu, pekáč, plech alebo grilovací rošť. Používa sa veľmi jednoducho - stačí ho nastriekať na požadovaný povrch a môžete piecť. Neobsahuje takmer žiadne kalórie, žiaden tuk a ani cholesterol. Kokosový olej v spreji nemá vplyv na chuť alebo vôňu jedál.
Návod na použitie
Pred použitím poriadne pretrepte a sprejujte na studenú panvicu alebo pokrm vo vzdialenosti cca 20 cm.
Skladovanie
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Zloženie
Kokosový olej, pohonná látka.
Produkt neobsahuje žiadne alergény.
Vyživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 600
Energetická hodnota [KJ]: 2700
Tuky [Gram]: 57
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 11
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0
z toho cukry [Gram]: 0
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0
Soľ (NaCl) [Gram]: 0
Obsah balenia

201 g - plechovka

ROZMERY
Výška regálu: 197 mm
Šírka regálu: 53 mm
Hĺbka regálu: 53 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť: 249 g
Podobné produkty
Kokosový olej v spreji 200ml Vilgain
1 ks
Taliansko
6,49 €
32,45 €/LIT
Olej sezamový Bio 250ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
5,59 €
22,36 €/LIT
Sprej na varenie Olive 201 g GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
32,79 €/kg
Olej kokosový extra panenský Bio 500ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
8,49 €
16,98 €/LIT
Olej avokádový 250ml HealthyCo
Dočasne nedostupné
1 ks
6,99 €
27,96 €/LIT
Magnézium chelát + B6 20 tab GymBeam
1 ks
Európska únia
1,89 €
0,09 €/ks
Maslo Kešu 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg
Vitamín D3 2000 IU 60 tab GymBeam
Očakávame 02.10.
1 ks
Európska únia
2,69 €
0,04 €/ks
Soľ Himalájska 500g GymBeam
1 ks
Európska únia
1,49 €
2,98 €/kg
Maslo Arašidové 100% jemné 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
2,79 €
8,21 €/kg
Maslo Mandľové 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg
MoiMüv Proteínová tyčinka caramel 60 g Gymbeam
1 ks
Európska únia
1,99 €
33,17 €/kg
Ovsené vločky jemné 500g GymBeam
1 ks
Európska únia
3,09 €
6,18 €/kg
Kečup sladený stéviou 470ml GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
4,95 €
10,53 €/LIT
Sprej na varenie Olive 201 g GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
32,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sprej na varenie Coconut 201 g GymBeam
Sprej na varenie Coconut 201 g GymBeam
6,99 € s 19% DPH