Seditky Piškóty mini 120g Sedita

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Piškóty
Množstvo v kartóne 21 ks
Cena za kg 10,75 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,29 € s 23% DPH
Seditky Piškóty mini 120g Sedita

Kúpou Seditiek podporujete šport detí s mentálnym postihnutím. Special Olympics Slovakia

Značka
  • Sedita
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie

Múka pšeničná, Vajcia, Cukor

Alergény

Vajcia, pšenica

Výživové hodnoty v 100 g
Energia1694 kJ/
400 kcal
Tuky4 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1 g
Sacharidy79 g
z toho cukry40 g
Vláknina2 g
Bielkoviny11 g
Soľ0,1 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 120 g 

Podobné produkty
Opavia Piškóty tradičné 110g
1 ks
Poľsko
1,39 €
12,64 €/kg
Piškóty Pafino dlhé 100g Sedita
1 ks
Slovensko
1,59 €
15,90 €/kg
Piškóty na tiramisu DIVELLA 400g
1 ks
Taliansko
3,89 €
9,72 €/kg
Piškóty Savoiardi bezgluténové 200g Schär
1 ks
Taliansko
5,09 €
25,45 €/kg
Lina Peanut butter 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Lina arašidová mliečna 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Croissant Duo Čokoláda 50g Sedita
1 ks
Taliansko
0,75 €
15,00 €/kg
Mila Mini oblátky s mliečnou náplňou 1000g Sedita
1 ks
Slovensko
21,69 €
21,69 €/kg
Rodinné Club karamelové sušienky 134g+20% Sedita
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,12 €/kg
Muffin Čokoládové kúsky 40g Sedita
1 ks
Taliansko
0,75 €
18,75 €/kg
Ela arašidová 40g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
22,25 €/kg
Mäta oblátka s mätovou arómou 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Croissant Duo Červené ovocie 50g Sedita
1 ks
Taliansko
0,75 €
15,00 €/kg
Crostatina Čerešňa 40g Sedita
1 ks
Taliansko
0,59 €
14,75 €/kg
I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská cesta 946/14 926 01 Sereď Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Yami Želé tyčinka malinová, Figaro 25 g
1 ks
Slovensko
0,59 €
23,60 €/kg
Kakaové rezy extra kakao 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg
Croissant Duo Čokoláda 50g Sedita
1 ks
Taliansko
0,75 €
15,00 €/kg
Horalky Peanut Butter 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg
Snehulky Mentol Jahoda, Figaro 90 g
1 ks
Slovensko
1,19 €
13,22 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Rodinné Polomáčané mliečne 100g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Rodinné oblátky Vesna 130g Sedita
1 ks
Slovensko
1,69 €
13,00 €/kg
Tatranky kakaovo čokoládové 33g
1 ks
Slovensko
0,49 €
14,85 €/kg
Horalky 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Seditky Piškóty mini 120g Sedita
Seditky Piškóty mini 120g Sedita
1,29 € s 23% DPH