Šalát - Bull blood 125g, I.Tr

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Šaláty
Cena za kg 12,72 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,59 € s 5% DPH
Šalát - Bull blood 125g, I.Tr

Šalát - Bull blood 125g, I.trieda

Podobné produkty
Vňať - Špenát Baby 125g
1 ks
Taliansko
1,59 €
12,72 €/kg
Čakanka červená, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,04 €
7,59 €/kg
Šalát Pak Choi baby I.tr.
1 kg
Holandsko
0,55 €
6,89 €/kg
Šalát Am Choi I.Tr.
1 kg
Holandsko
1,37 €
5,49 €/kg
Šalát Frisse kal.130+, I.trieda
1 ks
Španielsko
2,79 €
7,97 €/kg
Vňať - Špenát Baby 400g praný
1 ks
Taliansko
3,89 €
9,73 €/kg
Šalát - Rucola 400g praná, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
10,98 €/kg
Šalát Choi Sum I.Tr.
1 kg
Španielsko
1,25 €
4,99 €/kg
Šalát Lollo Biondo kal.130+, I.trieda
1 ks
Poľsko
2,09 €
16,08 €/kg
Šalát Kai Choi I.Tr.
1 kg
Holandsko
1,70 €
6,79 €/kg
Šalát - Rucola 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Šalát - Mangold I.tr.
1 kg
Taliansko
2,63 €
4,39 €/kg
Šalát Rímsky baby 2ks
1 ks
Španielsko
1,89 €
6,30 €/kg
Šalát Lollo Rosso kal.130+, I.trieda
1 ks
Česká republika
Poľsko
2,09 €
16,08 €/kg
Čakanka červená Treviso, I.Tr
1 kg
Taliansko
3,20 €
7,99 €/kg
Šalát - Mix trhaný 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Šalát Kailan I. Tr.
1 kg
Španielsko
1,70 €
6,79 €/kg
Šalát - Dubový list červený kal.130+, I.trieda
1 ks
Česká republika
2,09 €
16,08 €/kg
Čakanka biela 500g, I.trieda
1 ks
Holandsko
3,49 €
6,98 €/kg
-23%
Šalát - Mix Trhaný 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
3,39 €
8,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šalát - Bull blood 125g, I.Tr
Šalát - Bull blood 125g, I.Tr
1,59 € s 5% DPH