ReHydrate Iontový nápoj 1000 ml citrón GymBeam

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Nápoje, šťavy a shoty
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 12,99 €
Na sklade 1 ks
12,99 € s 19% DPH
ReHydrate Iontový nápoj 1000 ml citrón GymBeam
ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning.
ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami L-Karnitín, Taurín a L-Glutamín, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Vďačí za to sacharidom s vysokou glykemickou hodnotou, ktoré sú pripravené zabezpečiť dávku energie pre svaly. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja.
Skladovanie
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

 

Zloženie
invertný sirup, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová, konzervačné látky (sorbát draselný), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl.

 

Produkt neobsahuje žiadne alergény.

 

Vyživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 355
Energetická hodnota [KJ]: 1410
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 76,5
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,53
Podobné produkty
Electrolyte Drink grapefruit 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Novinka
Milkshake Protein kakao 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Electrolyte Drink mandarínka/citrón 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Ginger Shot 50 ml GymBeam
1 ks
Európska únia
1,69 €
33,80 €/LIT
Electrolyte Drink šťavnaté mango 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Ginger shot s matchou 60ml VanaVita
1 ks
Európska únia
1,99 €
33,17 €/LIT
Electrolyte Drink čerešňa 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Ginger shot Med & Citrón 100ml Vlčie
1 ks
Slovensko
3,79 €
37,90 €/LIT
Ginger shot Arónia & Med 100ml Vlčie
1 ks
Slovensko
3,79 €
37,90 €/LIT
Magnesium Shot citrón 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
0,99 €
16,50 €/LIT
Ginger shot Arónia & Med 200ml Vlčie
1 ks
Slovensko
5,69 €
28,45 €/LIT
Magnesium Shot pomaranč 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
0,99 €
16,50 €/LIT
Ginger shot Med & Citrón 1l Vlčie
1 ks
Slovensko
22,49 €
22,49 €/LIT
Electrolyte Drink lesné plody 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Ginger shot Rakytník & Med 100ml Vlčie
1 ks
Slovensko
3,79 €
37,90 €/LIT
Electrolyte Drink baza 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Ginger shot Rakytník & Med 1l Vlčie
1 ks
Slovensko
22,49 €
22,49 €/LIT
Ginger shot Arónia & Med 1l Vlčie
1 ks
Slovensko
22,49 €
22,49 €/LIT
Electrolyte Drink Salty Lime 500ml Vilgain
1 ks
Nemecko
2,19 €
4,38 €/LIT
Zero Noodles Bio 385g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
6,73 €/kg
Maslo Arašidové 100% jemné 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
2,79 €
8,21 €/kg
Energy Shot citrón limetka 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
0,89 €
14,83 €/LIT
MoiMüv Protein Cookie čokoláda 75g GymBeam
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
26,53 €/kg
Maslo Kešu 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg
Soľ Himalájska 500g GymBeam
1 ks
Európska únia
1,49 €
2,98 €/kg
Multivitamín Vitality complex 120tab 1g GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
Európska únia
10,39 €
0,09 €/ks
MoiMüv Proteínová tyčinka cookies 60 g Gymbeam
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
33,17 €/kg
Omega 3 120 kaps GymBeam
1 ks
Európska únia
7,79 €
0,06 €/ks
Maslo Arašidové 100% chrumkavé 1kg GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
6,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

ReHydrate Iontový nápoj 1000 ml citrón GymBeam
ReHydrate Iontový nápoj 1000 ml citrón GymBeam
12,99 € s 19% DPH