Pesto bazalkové 190g Divella

1 ks
Taliansko
Bazalkové pesto
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 17,84 €
Na sklade viac ako 500 ks
3,39 € s 19% DPH
Pesto bazalkové 190g Divella

Pesto bazalkové

Skladovanie
  • Skladujte v suchom a chladnom mieste  

Zloženie

Slnečnicový olej, bazalka (28%), kešu orechy, soľ, "Pecorino" syr (1%) (ovčie mlieko, soľ, syridlo), píniové oriešky, cesnak.

Alergény

Mlieko , orechy

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 447
Energetická hodnota [KJ]: 1841
Tuky [Gram]: 46,2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 2,8
z toho cukry [Gram]: 1,9
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,4
Soľ (NaCl) [Gram]: 3,1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 190g

Podobné produkty
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Cestoviny Fusilli (Vretená) bezglut. 400g Divella
1 ks
Taliansko
3,99 €
9,97 €/kg
Cestoviny Pappardelle 250g Divella
1 ks
Taliansko
2,25 €
9,00 €/kg
Cestoviny Lasagne 500g Divella
1 ks
Taliansko
3,65 €
7,30 €/kg
Olej olivový extra vergine plech 3l Divella
1 ks
Taliansko
58,49 €
19,50 €/kg
Múka pšeničná Semola na cestoviny 25kg Divella
1 ks
Taliansko
42,99 €
1,72 €/kg
KusKus DIVELLA 500g
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Múka Divella na pizzu 25kg vrece
1 ks
Taliansko
44,19 €
1,77 €/kg
Cestoviny Penne n.27 5kg Divella
1 ks
Taliansko
13,49 €
2,70 €/kg
Cestoviny Fusilli (Vretená) 5kg Divella
1 ks
Taliansko
13,49 €
2,70 €/kg
Cestoviny Linguine 5kg Divella
1 ks
Taliansko
13,69 €
2,74 €/kg
F.Divella S.p.A
F.Divella S.p.A. Adresse: Largo D.Divella,1, 70018 Rutigliano(BA), Talianskoviac informácií o distribútorovi
Cestoviny Fusilli (Vretená) celozrnné 500g Divella
1 ks
Taliansko
2,19 €
4,38 €/kg
Múka Divella na pizzu 25kg vrece
1 ks
Taliansko
44,19 €
1,77 €/kg
Cestoviny Farfalle (Mašle) 500g Divella
1 ks
Taliansko
2,30 €
4,60 €/kg
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Cestoviny Linguine 5kg Divella
1 ks
Taliansko
13,69 €
2,74 €/kg
KusKus DIVELLA 500g
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Cestoviny Tagliatelle n.91 500g Divella
1 ks
Taliansko
2,25 €
4,50 €/kg
Múka pšeničná Semola na cestoviny 25kg Divella
1 ks
Taliansko
42,99 €
1,72 €/kg
Cestoviny Špagety 5kg Divella
1 ks
Taliansko
13,49 €
2,70 €/kg
Cestoviny Tagliatelle špenátové DIVELLA 500g
1 ks
Taliansko
3,50 €
7,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pesto bazalkové 190g Divella
Pesto bazalkové 190g Divella
3,39 € s 19% DPH