Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Jednorázové kuchynské potreby
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za ks 0,10 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,29 € s 23% DPH
Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks

PE-PO Podpaľovač z drevitej vlny 32 ks

Popis

Podpaľovač je určený na použitie v otvorených ohniskách, krboch, kachliach, kotloch a griloch. Spoľahlivo podpáli i väčšie kusy suchého dreva, horí stabilným plameňom. Podpaľovač nezapácha, je teda vhodný i na skladovanie v interiéri obytných miestností.

Vlastnosti
  • Obsahuje iba drevo a parafín
  • Bez zápachu a dymu
  • Dĺžka horenia 7 - 10 minút

 

Značka

PE-PO

Skladovanie
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Spotrebujte najlepšie do 5 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod k použitiu: Umiestnite podpaľovač medzi drevo alebo uhlie a podpáľte zápalkou alebo zapaľovačom. Zaistite dostatočný prístup vzduchu. Podpaľovač musí kompletne vyhorieť pred vložením jedla na gril.

Varovanie

Pri horení môže z podpaľovača odkvapnúť malé množstvo roztaveného horiaceho parafínu - v popolníku kachlí alebo krbu preto nesmie byť nespálené palivo - nebezpečenstvo požiaru. Chráňte pred deťmi.

Obsah balenia

Krabica

Rozmery
Výška regálu:151 mm
Šírka regálu:132 mm
Hĺbka regálu:111 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:352 g

 

Podobné produkty
Lyžica opakovane použiteľná 18,5cm WI22096, 50ks
1 BA
Čína
2,39 €
2,39 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia Grill 10m x 44cm Folistar
1 ks
Rakúsko
2,95 €
14,46 €/kg
Lyžica drevo FSC 100% 16cm WI40056, 10ks
1 BA
Čína
0,69 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinárska 30m
1 ks
Česká republika
0,69 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky AL O34cm okrúhle, 3ks
1 BA
Čína
1,75 €
0,58 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad ECO 150l 78x105cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
2,19 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal, hliníková fólia 10m x 29cm (DxŠ) Balis
1 ks
Európska únia
0,85 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 150mx 44cm Safetys
1 ks
Rakúsko
24,29 €
0,16 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 100m x 29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
9,59 €
0,10 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad Economy 60l  59 x 71cm  20ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 30m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
0,89 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 300m x 39cm Folistar
1 ks
Rakúsko
31,59 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 60m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
1,49 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia zatavovacia 52mic 185mm, 250m ZZF1
1 ks
Čína
27,59 €
11,04 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia Extra strong 50m x29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
5,09 €
14,18 €/kg
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 300m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
8,99 €
0,03 €/ks
Cukrárenské košíčky hnedé 100x21mm,1000ks
1 ks
Taliansko
23,99 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 20m x 29cm "Basic" Folistar
1 ks
Rakúsko
1,79 €
0,09 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 20m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
1,29 €
0,06 €/ks
Trvalo výhodné
Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks
1 ks
Česká republika
3,29 €
0,10 €/ks
Trvalo výhodné
Pe-Po Kominíček 14g,chemický odstraňovač sadzí 5ks
1 ks
Česká republika
2,49 €
0,50 €/ks
Pe-Po Jednorazový gril 1ks
1 ks
Európska únia
7,09 €
7,09 €/ks
Trvalo výhodné
Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks
1 ks
Česká republika
3,29 €
0,10 €/ks
Trvalo výhodné
Pe-Po Pevný podpalovač 40ks
1 ks
Česká republika
1,29 €
0,03 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks
Pe-Po Podpaľovač z drevitej vlny 32ks
3,29 € s 23% DPH