Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady

1 ks
Slovensko
Ady Baranie rohy, spracovaná sterilizovaná jednodruhová zelenina, s objemom: 630 g / 720 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 280 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 6,75 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,89 € s 19% DPH
2,39 €
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
Značka
  • Ady
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +3 až 30°C. Po otvorení skladujte pri teplote do 5°C a spotrebujte do 7 dní. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote
Zloženie

Baranie rohy, Pitná voda, Ocot kvasný liehový, Jedlá soľ, Cukor, Sladidlo - sacharín

Výživové hodnoty Na 100 g výrobku:
Energia:76 kJ/18 kcal
Tuky:0,18 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny:0,03 g
Sacharidy:3,1 g
Z toho cukor:2,5 g
Vláknina:0,9 g
Bielkoviny:0,57 g
Soľ/Sodík:1 g/0,4 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 630 g

Podobné produkty
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Feferóny červené špicaté 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Fazuľové struky žlté krájané 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,29 €
6,54 €/kg
Uhorky sterilizované 5-8cm 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Feferóny guľaté sterilizované 720ml (610g) Ady
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,60 €/LIT
Čalamáda Ruby 3300g Ady
1 ks
Surinam
6,29 €
3,31 €/kg
-21%
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
4,14 €/kg
Kompót Marhule polené 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
10,79 €
6,96 €/kg
Čalamáda pikantná 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Čalamáda Ruby 3300g Ady
1 ks
Surinam
6,29 €
3,31 €/kg
Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
3,79 €
5,26 €/LIT
Uhorky sterilizované s jalapeňom 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,64 €/kg
Uhorky coctailové sterilizované 3-6cm 1700ml (1600g) Ady
1 ks
Slovensko
6,89 €
8,11 €/kg
Kompót Višne bez kôstky 3720ml (3600g) Ady
1 ks
Slovensko
15,99 €
8,88 €/kg
Kompót Slivky polené 3720ml (3600g) Ady
Dočasne nedostupné
1 ks
7,19 €
4,11 €/kg
Paprika červená rezy 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,29 €
6,94 €/kg
Uhorky sterilizované kolieska 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
7,59 €
4,74 €/kg
-21%
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
4,14 €/kg
Čalamáda pikantná 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1,89 € s 19% DPH
2,39 €