Orechy z pece Údená paprika 150g, Mixit

1 ks
Česká republika
Orechy z pece Med a chilli
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Orechy
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 52,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,89 € s 23% DPH
Orechy z pece Údená paprika 150g, Mixit

Tak dlho sa chodí s orieškami okolo pece, až sa niečo upečie! Kešu a mandle spojili sily s českým medom z křivoklátských lesov, chilli a himalájskou hrubozrnnou soľou a vznikla neopakovateľná dobrota. Skúste prvý slaný orieškový mix. A pozor, sú tak dobré, že to jedným tubusom neskončí. Pred otvorením oriešky pretrepte.

Skladovanie

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.  

Zloženie

Jadierka kešu orechov 59 %, jadierka mandlí 31 %, med 8,2 %, soľ 1,2 %, chilli mleté 0,6 %

Alergény

Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, iných škrupinových plodov, arašidov a sóje. Môže obsahovať časti škrupín.

Výživové údaje na 100 g:  
Energia 2228.0 kJ / 532 kcal
z toho nasýtené mastné kyseliny 5.8 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 17 g
Tuky 42 g
Sacharidy 32 g
Vláknina 6.2 g
Soľ 1.19 g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150g.

Podobné produkty
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Píniové orechy 50g Lunys
1 ks
Česká republika
3,59 €
71,80 €/kg
Orechy z pece Rozmarín a citrónová tráva 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,99 €
46,60 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Orechy z pece Hľuzovka a far. korenie 160g, Mixit
1 ks
Česká republika
8,39 €
52,44 €/kg
Vlašské orechy lúpané 100g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
1,59 €
15,90 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 60g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,29 €
21,50 €/kg
Orechy z pece Habanero chilli a limeta 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,89 €
52,60 €/kg
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Orechy z pece Med a chilli 140g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,59 €
47,07 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Orechy z pece Sezam a ružová soľ 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,99 €
46,60 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
Pekanové orechy 500g Lunys
1 ks
Česká republika
13,59 €
27,18 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
18,90 €/kg
Pistácie pražené solené 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
2,29 €
22,90 €/kg
Praclíky Slaný karamel 250g, Mixit
1 ks
Česká republika
9,49 €
37,96 €/kg
Novinka
Chrumkavé ovocie Mix hradného pána 85g Mixit
1 ks
Česká republika
8,21 €
96,63 €/kg
Orechy z pece Rozmarín a citrónová tráva 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,99 €
46,60 €/kg
Čoko, ovocie a oriešky Mix hradného pána 300g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
30,97 €/kg
Chrumkavé banániky a jahody v čokoláde 150g Mixit
1 ks
Česká republika
7,99 €
53,27 €/kg
Chrumkavé ovocie Lesný mix 20g Mixit
1 ks
Česká republika
2,89 €
144,50 €/kg
Nápoj Ovsený Matcha 1l Mixit
1 ks
Česká republika
4,09 €
4,09 €/LIT
Orechy z pece Hľuzovka a far. korenie 160g, Mixit
1 ks
Česká republika
8,39 €
52,44 €/kg
Orechy z pece Sezam a ružová soľ 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,99 €
46,60 €/kg
Créme boule Double chocolate 30g Mixit
1 ks
Česká republika
1,09 €
36,33 €/kg
Mixit s.r.o.
Mixit, Praha 4, Braník, U Dubu 53 PSČ 147 03, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Novinka
Halloweenska tekvica plná dobrôt 308g Mixit
1 ks
Česká republika
15,29 €
49,64 €/kg
Ovocná Mixitka 100% Ananás 20g Mixit
1 ks
Česká republika
0,99 €
49,50 €/kg
Orechy z pece Rozmarín a citrónová tráva 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,99 €
46,60 €/kg
Chrumkavé ovocie Lesný mix 20g Mixit
1 ks
Česká republika
2,89 €
144,50 €/kg
Chrumkavé banániky v čokoláde 170g Mixit
1 ks
Česká republika
7,99 €
47,00 €/kg
Chrumkavé ovocie Banán a jahoda 80g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,09 €
88,63 €/kg
Nápoj Ovsený Pumpkin Spice Oat 1l Mixit
1 ks
Česká republika
3,28 €
3,28 €/LIT
Čoko, ovocie a oriešky Mix hradného pána 300g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
30,97 €/kg
Ovocná Mixitka 100% Mango 20g Mixit
1 ks
Česká republika
0,99 €
49,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orechy z pece Údená paprika 150g, Mixit
Orechy z pece Údená paprika 150g, Mixit
7,89 € s 23% DPH