MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka 21g

1 ks
Slovensko
MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka vrecko. Hmotnosť/ Objem balenia: 21g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Instantné polievky
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za kg 28,10 €
Očakávame 29.09.
0,59 € s 19% DPH
MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka 21g
  • Vychutnajte si chuť lahodného zeleného hrášku a petržlenovej vňate v každej porcii našej instantnej hráškovej polievky.
  • Užite si vynikajúcu chuť a jednoduchú prípravu, ktorú zvládnete za pár minút!
  • V balení nájdete jednu porciu.
  • Bez farbív.
  • Polievky pripravujeme z vašich obľúbených ingrediencií, ktoré poznáte a máte radi.

Užite si svoju chutnú pauzu s MAGGI Instantnými polievkami. Veríme, že dobrá chuť pochádza z dobrých ingrediencií. Starostlivo preto vyberáme našich dodávateľov aj suroviny, ktorým môžete veriť. Vedeli ste, že sušenie, čiže dehydratácia, je overená metóda uchovávania potravín? Sušením sa odparí voda a potraviny tak môžeme uchovávať bez použitia konzervačných látok.

Skladovanie
  • Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Návod na prípravu: Obsah vrecúška vsypeme do šálky. Zalejeme 0,2 l vriacej vody a dobre zamiešame. Necháme 3-4 minúty postáť.
Zloženie

Múka zo zeleného hrášku 32,6 %, Zemiakový škrob, Sušený glukózový sirup, Sušené mlieko odtučnené, Jedlá soľ, Cukor, Sušený zelený hrášok 5,3 %, Slnečnicový olej, Sušený kvasnicový výťažok, Cibuľový prášok, Minerálne látky (chlorid draselný, jodičnan draselný), Dymová aróma, Arómy, Kurkuma, Sušená petržlenová vňať, Cesnakový prášok 0,1 %, % - vztiahnuté na obsah zložky v celom výrobku

Alergény

Môže obsahovať glutén, vajcia, sóju, zeler a ryby.

Výživové hodnoty Na 100 g
Ak je porcia 1 vrecko** 200 ml
Energia1497 kJ /
355 kcal
Tuky5,8 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny0,6 g
Sacharidy60 g
- z toho cukry14 g
Vláknina6,7 g
Bielkoviny12 g
Soľ7,9 g
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ / 2 000 kcal)
Balenie obsahuje 1 porciu
**Pripravenú podľa návodu

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 21g.

Podobné produkty
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg
VIFON Instantná rezancová polievka zeleninová 60g
1 ks
Vietnam
0,55 €
9,17 €/kg
CARPATHIA Slepačia polievka 44g
1 ks
Slovensko
1,19 €
27,05 €/kg
Vifon Inst. polievka bravčová príchuť 60g VÝPREDAJ
Očakávame 28.09.
1 ks
0,55 €
9,17 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Kuracia 63g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,59 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Hovädzia 64g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,09 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Pikantná 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
CARPATHIA Rajčinová polievka 73g
1 ks
Slovensko
1,19 €
16,30 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Hovädzia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
MAGGI Chutná pauza Slepačia instantná polievka 12g
1 ks
Slovensko
0,59 €
49,17 €/kg
VIFON Instantná rezancová polievka slepačia príchuť 60g
1 ks
Vietnam
0,55 €
9,17 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Kuracia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
CARPATHIA Francúzska polievka 45g
1 ks
Slovensko
1,19 €
26,44 €/kg
VIFON Instantná rezancová polievka hovädzia príchuť 60g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,55 €
9,17 €/kg
Vifon Instantná rezancová polievka kuracia príchuť 60g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,55 €
9,17 €/kg
MAGGI Chutná pauza Slepačia instantná polievka 12g
1 ks
Slovensko
0,59 €
49,17 €/kg
MAGGI Dobrý hostinec, Kura na smotane 142 g
1 ks
Slovensko
2,29 €
16,13 €/kg
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg
MAGGI Tekuté korenie 960g
1 ks
Poľsko
5,29 €
6,89 €/LIT
MAGGI Amore Mio, Šunka a syr (cestoviny) 140 g
1 ks
Slovensko
2,29 €
16,36 €/kg
MAGGI Slepačí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
17,65 €
17,65 €/kg
MAGGI Tekutý slepačí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
MAGGI Tekuté ochucovadlo 6kg
1 ks
Slovensko
26,99 €
4,50 €/kg
MAGGI Hubový vývar 1,1kg
Dočasne nedostupné
1 ks
20,80 €
18,91 €/kg
MAGGI Tekutý hovädzí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
MAGGI Tekuté ochucovadlo 6kg
1 ks
Slovensko
26,99 €
4,50 €/kg
Nescafé Barista Americano ľadová káva 250ml*ZO
1 ks
Holandsko
1,59 €
6,36 €/LIT
ZORA Sójové rezy tyčinka 50g
1 ks
Česká republika
0,69 €
13,80 €/kg
Trvalo výhodné
DentaLife Small 7ks 115 g
1 ks
Európska únia
1,89 €
16,43 €/kg
NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso káva v kapsulách 16ks
Očakávame 29.09.
1 ks
Spojené kráľovstvo
5,49 €
0,34 €/ks
MAGGI Tekutý hovädzí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
Trvalo výhodné
Friskies Adult kapsičky pre psov mix v šťave 4x85g
1 ks
Maďarsko
1,89 €
5,56 €/kg
ORION PRIBINÁČEK tyčinka s tvarohovou náplňou 32g
1 ks
Česká republika
0,89 €
27,81 €/kg
MAGGI Hovädzí bujón v kocke 3l 6x10g
1 ks
Slovensko
1,09 €
18,17 €/kg
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka 21g
MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka 21g
0,59 € s 19% DPH