MAGGI Dobrý hostinec, Kura na paprike 153 g

1 ks
Slovensko
MAGGI Dobrý Hostinec Kura na paprike, cestoviny s omáčkou vrecko 153 g 
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Hlavné jedlá
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 14,97 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,29 € s 19% DPH
MAGGI Dobrý hostinec, Kura na paprike 153 g

Kura na paprike. Cestoviny 75 % s paprikovou omáčkou na spôsob „Kura na paprike“. Dehydratovaný výrobok. Zmes na prípravu hotového pokrmu.

Pripravte si lahodné cestoviny s omáčkou inšpirované slovenskou kuchyňou. - V balení nájdete zmes mletej sladkej papriky, sušeného kuracieho mäsa a sušenej zeleniny. - Stačí vsypať do 0,5 l horúcej vody, zamiešať a variť do zhustnutia omáčky. Za 5 minút máte hotovo. - Jednoduchá a rýchla príprava aj v mikrovlnnej rúre. - Zabudnite na množstvo špinavého riadu - na varenie vám postačí jeden hrniec. - Ingrediencie z MAGGI Dobrý Hostinec sú spracované sušením, a tak do našich výrobkov nemusíme pridávať žiadne konzervačné látky. - Na zjemnenie chuti pridajte v priebehu varenia kúsok masla. Máte chuť na pokrm inšpirovaný tradičnou slovenskou kuchyňou, ale nemáte veľa času na jeho prípravu? Doprajte si niektorý výrobok z kategórie Dobrý Hostinec obsahujúci chuťovo vyváženú kombináciu cestovín, lahodnej omáčky a korenín. Vyskúšajte jeden z množstva variantov.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote

Zloženie

Zloženie výrobku: Múka z tvrdej pšenice, pšeničná múka, sušené mlieko plnotučné, mletá sladká paprika 3 %, zemiakový škrob, jedlá soľ, sušená mletá zelenina (cibuľa, cesnak), arómy, kurací tuk 1,4 %, cukor, sušený kvasnicový výťažok, sušené kuracie mäso prášok 1 %, antioxidant (extrakty z rozmarínu), % - vztiahnuté na obsah zložky v celom výrobku

Výživové hodnoty 100g:
Energia (kJ) 1577
Energia (kcal) 373
Tuky (g) 5
z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 2
Sacharidy (g) 63,9
z toho cukry (g) 5,2
Vláknina (g) 5,9
Bielkoviny (g) 14,8
Soľ (g) 3

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko, Pšenica

Alergény (môže obsahovať): Zeler, Vajcia, Ryby, Sója

Obsah balenia

153 g - Vrecko

Podobné produkty
MAGGI Dobrý hostinec, Kura na smotane 142 g
1 ks
Slovensko
2,29 €
16,13 €/kg
Quick&Easy tofu Praženica 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
Guláš bravčový 600g Gašparík
1 ks
Slovensko
4,49 €
7,48 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Rastlinná koložvárska 190g Lunter VÝPREDAJ
1 ks
2,19 €
0,55 €
2,88 €/kg
Momentálne nedostupný
Quick&Easy tofu Bolonská omáčka 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
MAGGI Nápady Zapekané kura šampiňóny a smotana 30g
1 ks
Slovensko
1,29 €
43,00 €/kg
Mr.Čevapčiči 100x50g Pajero
1 KT
Česká republika
39,99 €
0,40 €/ks
Quick&Easy tofu Jaternica 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
Mäsový extrakt premium 500g Hügli
1 ks
Česká republika
42,39 €
84,78 €/kg
Quick&Easy tofu Koložvárska 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
MAGGI Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
19,10 €
19,10 €/kg
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg
MAGGI Jemný zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
16,25 €
16,25 €/kg
MAGGI Nápady Zapekané kura šampiňóny a smotana 30g
1 ks
Slovensko
1,29 €
43,00 €/kg
MAGGI Chutná pauza Slepačia instantná polievka 12g
1 ks
Slovensko
0,59 €
49,17 €/kg
MAGGI Tekutý hovädzí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
MAGGI Tekuté ochucovadlo 6kg
1 ks
Slovensko
26,99 €
4,50 €/kg
MAGGI Hubový vývar 1,1kg
Očakávame 05.10.
1 ks
20,80 €
18,91 €/kg
MAGGI Tekutý slepačí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
MAGGI Chutná pauza Hrášková instantná polievka 21g
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,59 €
28,10 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
CHEF Demiglace 850g
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
NESTLÉ CHOCAPIC Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
NESCAFÉ CLASSIC Crema, instantná káva, 200 g
1 ks
Spojené kráľovstvo
8,29 €
41,45 €/kg
NESCAFÉ CLASSIC, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
8,29 €
41,45 €/kg
ORION LENTILKY Dražé z mliečnej čokolády 28g
1 ks
Nemecko
0,89 €
31,79 €/kg
LION Chocolate chrumkavá oblátka s čokoládou 42g
1 ks
Poľsko
0,89 €
21,19 €/kg
MAGGI Jemný zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
16,25 €
16,25 €/kg
MAGGI Tekuté ochucovadlo 6kg
1 ks
Slovensko
26,99 €
4,50 €/kg
ORION DELI pistáciová tyčinka v horkej poleve 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
ORION Margot sójová tyčinka s kokosom 80g
1 ks
Česká republika
1,09 €
13,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

MAGGI Dobrý hostinec, Kura na paprike 153 g
MAGGI Dobrý hostinec, Kura na paprike 153 g
2,29 € s 19% DPH