Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za kg 5,17 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,79 € s 23% DPH
Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady

Kompót jablkový, štvrťky, sterilizovaný

Ady Jablko štvrtky, spracované sterilizované jednodruhové ovocie - kompót, s objemom: 3100 g / 3720 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 1700 g

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote + 3 až 30 °C.
Krajina pôvodu
  • Slovensko

Zloženie
  • Jablká, voda, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant- kyselina askorbová, sladidlo - sacharín
Alergény:
  • Neuvádza sa
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 197
Energetická hodnota [KJ]: 47
Tuky [Gram]: 0,26
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,14
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 10
z toho cukry [Gram]: 8,3
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,25
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,23

   

Obsah balenia
  • 3100 g
  • Pevný podiel 1700g
  • Brutto 4240 g
  • Sklenená fľaša s viečkom  
Podobné produkty
Kompót Jablko štvrťky so sladidlom 720ml (580g)Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
7,47 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Kôpor sterilizovaný 280ml (240g) Ady
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Feferóny červené špicaté 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Čalamáda Ruby 3300g Ady
1 ks
Surinam
6,29 €
3,31 €/kg
-21%
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
4,14 €/kg
Fazuľové struky žlté krájané 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,29 €
6,54 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
6,69 €
3,82 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Hrášok v slanom náleve 720ml (680g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
5,21 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Uhorky sterilizované 5-8cm 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Úlanský šalát 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,97 €/kg
Feferóny červené špicaté 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,33 €/kg
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
6,49 €
3,42 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
6,69 €
3,82 €/kg
Kompót Marhule polené 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
10,79 €
6,96 €/kg
Uhorky sterilizované s cibuľkou 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady
Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady
8,79 € s 23% DPH