Kinder country 23,5 g

1 ks
Nemecko
Mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (59%) a cereáliami.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Sladké tyčinky
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 33,62 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,79 € s 23% DPH
Kinder country 23,5 g

Mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (59%) a cereáliami.

Značka
  • Kinder
Skladovanie
  • Skladujte v suchu. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Zloženie

MLIEČNA čokoláda 33,5 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO (22 %), kakaová hmota, emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ); vanilín)

Cukor

Sušené odtučnené MLIEKO (17,5 %)

Palmový olej

Extrudované cereálie 7,5 % (JAČMEŇ, ryža, PŠENICA, ŠPALDA, pohánka)

MASLOVÝ tuk

Emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ)

Vanilín

Obsah mliečne sušiny: najmenej 30,5 % z celkovej hmotnosti

Výživové hodnoty
100 g kus 23,5 g %* kus
Energia 2342 kJ/ 549 kJ/ 7
  561 kcal 132 kcal  
Tuky 33,8 g 7,9 g 11
z toho nasýtené mastné kyseliny 21,9 g 5,1 g 26
Sacharidy 54,9 g 12,9 g 5
z toho cukry 49,1 g 11,5 g 13
Bielkoviny 8,6 g 2 g 4
Soľ 0,275 g 0,065 g 1
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400kJ/2 000 kcal)
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 23,5 g

Podobné produkty
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Corny Big kokos 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Figaro Rumba tyčinka v horkej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Kinder Bueno Mini T20 108 g
1 ks
Poľsko
3,09 €
28,61 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Corny Big banán 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Tyčinky Schoko Bananen mini 110g
1 ks
Rakúsko
2,09 €
19,00 €/kg
Ferrero Duplo 18,2g
1 ks
Nemecko
0,59 €
32,42 €/kg
Granola Bobule & Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
Corny Big biela čokoláda 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Figaro Nugát tyčinka v mliečnej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Corny Big slaný karamel 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg
3Bit tyčinka so sušienkou v mliečnej čokoláde 46 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
23,70 €/kg
Ferrero Česká s.r.o.
Karla Engliše 6/3201 150 00 Praha 5 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
MINI Nutella 15g x 120ks bal.
1 KT
Nemecko
29,59 €
0,25 €/ks
Kinder Figúrka Haloween 35g
1 ks
Poľsko
1,69 €
48,29 €/kg
Kinder country 23,5 g
1 ks
Nemecko
0,79 €
33,62 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Kinder Chocolate 4x12,5g (50g)
1 ks
Poľsko
1,19 €
23,80 €/kg
Kinder Surprise dievčenské 20 g
1 ks
Taliansko
1,55 €
77,50 €/kg
Novinka
Kinder Schoko Bons 200g
1 ks
Belgicko
5,70 €
28,49 €/kg
Nutella Nátierka z lieskovcov a kakaa 350 g
1 ks
Poľsko
4,59 €
13,11 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kinder country 23,5 g
Kinder country 23,5 g
0,79 € s 23% DPH