Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Sladké tyčinky
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za kg 27,95 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,09 € s 23% DPH
Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g

Oblátky plnené mliečnou a lieskovcovou náplňou (53 %) v bielej čokoláde.

Skladovanie

Skladujte v suchu. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Zloženie

Biela čokoláda 28 % (kakaové maslo, cukor, sušené odtučnené MLIEKO (23 %), MASLOVÝ tuk, emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ); vanilín), Cukor, Palmový olej, PŠENIČNÁ múka, Sušené odtučnené MLIEKO (8,5 %), Sušené plnotučné MLIEKO (5,5 %), LIESKOVCE (5 %), Sušená srvátka (z MLIEKA), PŠENIČNÝ škrob, Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku, Slnečnicový olej, MLIEČNE bielkoviny, Emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ), Kypriace látky (E 503ii, E 500ii), Arómy, Jedlá soľ, Obsah mliečnej sušiny: najmenej 21,5 % z celkovej hmotnosti

 
Výživové hodnoty
100 g tyčinka (19,5 g) % *
Energia (kJ/kcal) 2380/571 465/111 6
Tuky (g) 35,9 7 10
z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 16,8 3,3 17
Sacharidy (g) 53 10,3 4
z toho cukry (g) 43,9 8,6 10
Bielkoviny (g) 8,5 1,7 3
Soľ (g) 0,330 0,064 1
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ/2 000 kcal)
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2 x 19,5 g

Podobné produkty
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Corny Big kokos 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Figaro Rumba tyčinka v horkej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Granola Bobule & Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
3Bit tyčinka so sušienkou v mliečnej čokoláde 46 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
23,70 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
Kinder Bueno Mini T20 108 g
1 ks
Poľsko
3,09 €
28,61 €/kg
Figaro Nugát tyčinka v mliečnej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Casali Tyčinky Schoko Bananen mini 110g
1 ks
Rakúsko
2,09 €
19,00 €/kg
Ferrero Duplo 18,2g
1 ks
Nemecko
0,59 €
32,42 €/kg
Corny Big slaný karamel 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big banán 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big biela čokoláda 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Ferrero Česká s.r.o.
Karla Engliše 6/3201 150 00 Praha 5 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Kinder Schoko Bons 125 g
1 ks
Belgicko
3,69 €
29,52 €/kg
Novinka
Kinder Schoko Bons 200g
1 ks
Belgicko
5,70 €
28,49 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Nutella B-ready plnená oblátka 2x22 g (44g)
1 ks
Poľsko
1,19 €
27,05 €/kg
Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
27,95 €/kg
Tic Tac Mint 18 g
1 ks
Írsko
0,79 €
43,89 €/kg
Nutella B-ready plnená oblátka 6 x 22 g (132g)
1 ks
Poľsko
2,99 €
22,65 €/kg
Kinder Chocolate Maxi 21g
1 ks
Nemecko
0,69 €
32,86 €/kg
Nutella Nátierka z lieskovcov a kakaa 750 g
1 ks
Taliansko
8,99 €
11,99 €/kg
Kinder čokoláda 100g
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g
Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g
1,09 € s 23% DPH