Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 4,14 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
1,89 €
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady

Červená kapusta v korenenom sladkokyslom náleve s cukrom a sladidlom

Ady Kapusta červená, spracovaná konzervovaná jednodruhová zelenina v sladkokyslom náleve, s objemom: 620 g / 720 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 360 g

Návod na použitie:
  • Používajte ako prílohu, alebo na dochutenie jedál
Skladovanie
  • Chráňte pred svetlo a teplom, po otvorení skladovať pri teplote 3-10 °C.
Krajina pôvodu:
  • Slovensko

Zloženie
  • Červená kapusta, pitná voda, ocot kvasný liehový, jedlá soľ, cukor, koreniny, sladidlo - sacharín
Alergény:
  • Neuvádza sa
Výživové údaje na 100g:
Energia: 115 kJ / 27,5 kcal
Tuky: 0,15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,02 g
Sacharidy: 4,6 g
z toho cukry: 4,1 g
Vláknina: 1,8 g
Bielkoviny: 1 g
Soľ: 1g

 

Obsah balenia

720 ml Sklenená fľaša s viečkom  

Podobné produkty
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
6,49 €
3,42 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Uhorky sterilizované s jalapeňom 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,64 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
6,69 €
3,82 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Lečo sterilizované 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,29 €
7,21 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Kompót Slivky polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,09 €
5,97 €/kg
Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,69 €
8,15 €/kg
-21%
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
4,14 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Uhorky sterilizované kolieska 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
7,59 €
4,74 €/kg
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
1,79 €
4,47 €/kg
Kápia rezy v náleve 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,37 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady
1 ks
Slovensko
8,79 €
5,17 €/kg
Uhorky coctailové sterilizované 3-6cm 1700ml (1600g) Ady
1 ks
Slovensko
6,89 €
8,11 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 3720ml (3600g) Ady
1 ks
Slovensko
15,99 €
8,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1,49 € s 19% DPH
1,89 €