Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zdobenie a marcipán
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 209,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
Vlastnosti
  • Ideálna na pečenie a zdobenie
  • Jednoduché dávkovanie
  • Gélová konzistencia

 

Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Príprava: postupne pridávame malé množstvo do cesta, krému, marcipánu alebo fondánu.
Zloženie

Číry gél 80,0 % (glukózový sirup, cukor, voda, želírujúca látka (karagénan), regulátor kyslosti (kyselina octová, kyselina mliečna, mliečnan sodný)), Farbivá (karmíny, luteín), Regulátor kyslosti (kyselina citrónová), Konzervačná látka (sorban draselný)

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10 g

Podobné produkty
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Orion Študentská pečať posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
13,49 €
33,73 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
2,09 € s 23% DPH