Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Arómy a farbivá
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 94,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,30 € s 23% DPH
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker

Dr. Oetker Extrakt prírodný bourbon vanilka Madagaskar. Hmotnosť / Objem balenia: 35ml.

Dr. Oetker Extrakt prírodný bourbon vanilka Madagaskar 35 ml

Vlastnosti
  • Bez alkoholu
Značka

Dr. Oetker

Pôvod
Krajina pôvodu: Poľsko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na viečku.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Dávkovanie: podľa konkrétneho receptu a chuti.

 

Zloženie

Invertný cukor, Glukózový sirup, Voda, Vanilkový extrakt (krajina pôvodu Madagaskar)

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 35ml.

Podobné produkty
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Extrakt Purple sweet potato "Ube" 30g GymBeam
1 ks
Európska únia
9,95 €
331,66 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
3,30 € s 23% DPH