DARLING granule pre psov hydina, zelenina 10kg

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Malé plemená
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 2,28 €
Na sklade viac ako 1 ks
22,79 € s 23% DPH
DARLING granule pre psov hydina, zelenina 10kg

DARLING s hydinou 10 kg

Popis

Kompletné krmivo pre dospelých psov

Darling je kompletné krmivo pre dospelých psov, ktoré skvelo chutí vďaka starostlivo vybraným ingredienciám. Vitamíny a minerálne látky poskytujú telu živiny. Bez prídavku umelých farbív.

www.purina.sk

Značka

DARLING

Pôvod
Krajina pôvodu: Maďarsko

 

Skladovanie
  • Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod na kŕmenie: Denná kŕmna dávka (g/deň): Hmotnosť psa 1-5 kg: 40-120 g; Hmotnosť psa 5-10 kg: 120-190 g; Hmotnosť psa 10-25 kg: 190-355 g; Hmotnosť psa 25-45 kg: 355-525 g; Hmotnosť psa 45-70 kg: 525-705 g. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii. Odporúčané denné kŕmne dávky by mali byť prispôsobené klimatickým podmienkam, úrovni aktivity a fyzickej kondícii vášho psa.

Varovanie

Obal krmiva nie je hračka, uchovávajte ho mimo dosahu detí a domácich zvierat, zabránite tak ich prípadnému uduseniu.

Zloženie

Obilniny, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (12 %*), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (sušené cukrovarské rezky 2,5 %), oleje a tuky, rastlinné bielkovinové koncentráty, minerálne látky, zelenina (0,08 % sušenej mrkvy, zodpovedajúce 0,5 % zeleniny), *zodpovedajúce 24 % rehydrovaného mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu, s min. 4 % hydiny

Výživové hodnoty Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:m.j./kg:
vit. A:16 700
vit. D3:975
mg/kg:
síran železnatý monohydrát:(Fe: 68)
jodičnan vápenatý bezvodý:(I: 1,7)
pentahydrát síranu meďnatého:(Cu: 7,6)
síran manganatý monohydrát:(Mn: 5,2)
monohydrát síranu zinočnatého:(Zn: 100)
seleničitan disodný:(Se: 0,15)
Farbivá** a antioxidanty
**bez prídavku umelých farbív
Analytické zložky:
dusíkaté látky:17 %
obsah tuku:8 %
popol:8 %
vláknina:3 %

 

Obsah balenia

10 kg - Vrecko

Rozmery
Výška regálu: 120 mm
Šírka regálu: 600 mm
Hĺbka regálu: 400 mm

 

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Eminent Adult mini Prémiové krmivo 3kg
1 ks
Česká republika
8,69 €
2,90 €/kg
Trvalo výhodné
Eminent Adult Prémiové krmivo 15kg
1 ks
Česká republika
35,79 €
2,39 €/kg
Trvalo výhodné
DARLING granule pre psov hovädzie, zelenina 10kg
1 ks
Európska únia
24,99 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
DARLING granule pre psov hovädzie, zelenina 10kg
1 ks
Európska únia
24,99 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
DARLING granule pre psov hydina, zelenina 10kg
1 ks
Európska únia
22,79 €
2,28 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
ORION Čokoláda na varenie 90g
1 ks
Česká republika
1,89 €
21,00 €/kg
JOJO Marshmallow penové želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
ORION LENTILKY Dražé z mliečnej čokolády 28g
1 ks
Nemecko
0,89 €
31,79 €/kg
CHEF Bratenjus 1kg
1 ks
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Novinka
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g
1 ks
Nemecko
6,90 €
22,93 €/kg
Trvalo výhodné
Friskies Sterilised granule pre mačky losos 1,5kg
1 ks
Európska únia
6,39 €
4,26 €/kg
Trvalo výhodné
Purina ONE Junior kapsičky pre mačky losos 4×85g
1 ks
Poľsko
2,79 €
8,21 €/kg
Nestlé Nesquik mliečny rez 26g
1 BA
Taliansko
0,79 €
0,79 €/kg
Trvalo výhodné
DentaLife Small 7ks 115 g
1 ks
Európska únia
1,89 €
16,43 €/kg
NESCAFÉ GOLD Crema, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
9,69 €
48,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

DARLING granule pre psov hydina, zelenina 10kg
DARLING granule pre psov hydina, zelenina 10kg
22,79 € s 23% DPH