CHEF Demiglace 850g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 26,69 €
Na sklade 1 ks
22,69 € s 19% DPH
CHEF Demiglace 850g

CHEF Demi Glace 6 x 850 g

Popis

Instantná zmes na prípravu základnej hnedej omáčky demi-glace.

Použitie: na rýchlu prípravu omáčky demi-glace, ktorá slúži na prípravu celého radu odvodených hnedých omáčok.

Výťažnosť: 14,1 litrov.

Odporúčané dávkovanie: 60 g zmesi na 1 l vody.

Príprava: Odvážené množstvo zmesi vsypeme do odmeraného množstva studenej vody a privedieme do varu. Za občasného miešania varíme v nezakrytom hrnci na miernom ohni 3 minúty.

www.nestleprofessional.sk www.nestle.sk

Značka

CHEF

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko

 

Skladovanie
  • Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod na prípravu: Odvážené množstvo zmesi vsypeme do odmeraného množstva studenej vody, dobre premiešame a privedieme do varu. Varíme v nezakrytom hrnci na miernom ohni 3 minúty. Občas premiešame. DÁVKOVANIE: 60 g suchej zmesi + 1 l vody = 10 porcií (100 ml); dóza + 14,1 l vody = 141 porcií (100 ml).

Zloženie

Modifikovaný kukuričný škrob, pšeničná múka, jódovaná jedlá soľ (jedlá soľ, jodičnan draselný), zvýrazňovač chuti (glutaman sodný), rastlinný bielkovinový hydrolyzát (pšeničný glutén, jedlá soľ, slnečnicový olej), sušená mletá zelenina (rajčiny, cesnak, cibuľa), arómy, slnečnicový olej, cukor, farbivá (amoniakový sulfitový karamel, extrakt z papriky), % - vztiahnuté na obsah zložky v celom výrobku

Výživové hodnoty 100g
Energia:1390 kJ / 329 kcal
Tuky:6,0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny:0,6 g
Sacharidy:56,4 g
- z toho cukry:8,9 g
Vláknina:2,6 g
Bielkoviny:11,1 g
Soľ:18,7 g

 

Alergény
Zeler: Môže obsahovať Obilniny obsahujúce lepok: Obsahuje Vajcia: Môže obsahovať Ryby: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Sója: Môže obsahovať Pšenica: Obsahuje

 

 

Môže obsahovať mlieko, vajcia, sóju, zeler a ryby.

Obsah balenia

850 g - Vanička

Rozmery
Výška regálu: 148 mm
Šírka regálu: 129 mm
Hĺbka regálu: 129 mm

 

Podobné produkty
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 430 ml Hamé
1 ks
Thajsko
4,39 €
9,24 €/kg
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
Očakávame 06.10.
1 ks
1,49 €
9,93 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Demi glace 1kg Chef Club
1 ks
Česká republika
27,39 €
27,39 €/kg
CHEF Bratenjus 1kg
1 ks
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
ORION Margot sójová tyčinka s kokosom 80g
1 ks
Česká republika
1,09 €
13,63 €/kg
Trvalo výhodné
Dentalife Medium maškrty pre psov 115 g
1 ks
Európska únia
1,89 €
16,43 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
MAGGI Zeleninový bujón v kocke 3l 6x10g
1 ks
Slovensko
1,09 €
18,17 €/kg
KitKat 4Finger tyčinka v mliečnej čokoláde 41,5g
1 ks
Bulharsko
0,99 €
23,86 €/kg
MAGGI Tekuté korenie 960g
1 ks
Poľsko
5,29 €
6,89 €/LIT
NESCAFÉ CLASSIC Crema, instantná káva, 200 g
1 ks
Spojené kráľovstvo
8,29 €
41,45 €/kg
Trvalo výhodné
Friskies Sterilised granule pre mačky losos 1,5kg
1 ks
Európska únia
6,39 €
4,26 €/kg
Trvalo výhodné
DARLING granule pre psov hovädzie, zelenina 10kg
1 ks
Európska únia
24,99 €
2,50 €/kg
NESTLÉ NESQUIK Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

CHEF Demiglace 850g
CHEF Demiglace 850g
22,69 € s 19% DPH