BOREC Borovička Citrus 38% 0,7 l

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ovocné destiláty
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 12,70 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,89 € s 23% DPH
BOREC Borovička Citrus 38% 0,7 l

St. Nicolaus Borec borovička citrus 38% 0,7 l

Popis

Značka

St. Nicolaus

Skladovanie
  • Pri izbovej teplote

 

Varovanie

Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom. §3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb.

Zloženie

Voda, Lieh, Borovičkový destilát, Cukor, Prírodné arómy , Prírodná citrusová aróma

Obsah balenia

700 ml - Fľaša

Rozmery
Shelf Height:280 mm
Shelf Width:67 mm
Shelf Depth:67 mm

 

Recyklácia
Fľaša:Sklo - štandardne recyklované

 

Podobné produkty
Castle Distillery Borovička 43% 0,5l
1 ks
Slovensko
16,09 €
32,18 €/LIT
Bošácka Slivovica Hranatá 52% 0,7 l
1 ks
Slovensko
18,99 €
27,13 €/LIT
Bošácka Slivovica 52% 1 l
1 ks
Slovensko
24,99 €
24,99 €/LIT
Castle Distillery Hruškovica 50% 0,2l
1 ks
Slovensko
13,29 €
66,45 €/LIT
Castle Distillery Hruškovica 50% 0,7l
1 ks
Slovensko
29,39 €
41,99 €/LIT
Becherovka Borovička 38% 0,7l
1 ks
Česká republika
9,99 €
14,27 €/LIT
Borka Borovičkový Likér 35% 0,7 l
1 ks
Slovensko
9,99 €
14,27 €/LIT
BOREC Borovička 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Bošácka Slivovica 52% 0,7l
1 ks
Slovensko
19,19 €
27,41 €/LIT
DOMOVINA Borovička 45% 0,7 l
1 ks
Slovensko
30,69 €
43,84 €/LIT
Castle Distillery Borovička 43% 0,2l
1 ks
Slovensko
10,89 €
54,45 €/LIT
BVD Čerešňovica 45% 0,5 l
1 ks
Slovensko
31,59 €
63,18 €/LIT
Castle Distillery Slivovica 52% 0,5l
1 ks
Slovensko
22,89 €
45,78 €/LIT
Castle Distillery Slivovica 52% 0,7l
1 ks
Slovensko
29,89 €
42,70 €/LIT
BOREC Borovička s horcom 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Bošácka Slivovica 52% 0,7l Kazeta s 2 pohármi
1 ks
Slovensko
30,99 €
47,68 €/LIT
Castle Distillery Hruškovica 50% 0,5l
1 ks
Slovensko
22,59 €
45,18 €/LIT
Bošácka Slivovica 52% 0,7l Drevená kazeta Jeleň
1 ks
Slovensko
55,99 €
86,14 €/LIT
Castle Distillery Slivovica 52% 0,2l
Dočasne nedostupné
1 ks
13,39 €
66,95 €/LIT
DOMOVINA Borovička s horcom 45% 0,7 l
1 ks
Slovensko
30,69 €
43,84 €/LIT
BOREC Borovička s horcom 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
BOREC Borovička 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
BOREC Borovička Citrus 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Fatra prírodná voda sýtená sklo 12x250ml
1 BA
Slovensko
16,59 €
5,53 €/liter
Professorado Rum & Cola 6% 0,25l *ZO
1 ks
Panama
2,49 €
9,96 €/LIT
Budiš Minerálna voda tichá 12x700ml*ZO
1 KT
Slovensko
10,79 €
1,28 €/liter
West Cork Whiskey IPA 40% 0,7 l
1 ks
Írsko
31,89 €
45,56 €/LIT
West Cork Whiskey Calvados Cask 43% 0,7 l
1 ks
Írsko
32,19 €
45,99 €/LIT
Zbojnícka Jablkovica 42% 0,7l
1 ks
Slovensko
18,39 €
26,27 €/LIT
Gemerka Minerálna voda tichá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,46 €/LIT
BOREC Borovička 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Budiš Minerálna voda Ananás 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,90 €/LIT
Budiš Minerálna voda tichá 24x330ml *ZO
1 KT
Slovensko
13,79 €
1,74 €/liter

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

BOREC Borovička Citrus 38% 0,7 l
BOREC Borovička Citrus 38% 0,7 l
8,89 € s 23% DPH