Opavia BeBe Dobré Ráno orieškové s medom 50 g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Raňajky a rodinné balenia
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za kg 13,80 €
Očakávame 30.09.
0,69 € s 23% DPH
Opavia BeBe Dobré Ráno orieškové s medom 50 g

Opavia BeBe Dobré Ráno sušienky orieškové s medom 50 g

Pre správny štart do nového dňa skúste vyvážené raňajky s BeBe Dobré ráno.

4 sušienky BeBe Dobré ráno + mliečny produkt + ovocie + čaj Energia na celé dopoludnie* *Tieto sušienky BeBe Dobré ráno majú vysoký obsah pomaly stráviteľného škrobu, čo sú pozvoľna uvoľňované sacharidy. Konzumácia výrobkov s vysokým obsahom pomaly stráviteľného škrobu (SDS) zvyšuje koncentráciu glukózy v krvi po jedle v menšej miere ako výrobky s nízkym obsahom SDS. Vychutnajte si ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Iniciativa Harmony Zistite viac na www.harmony.info/sk

Vlastnosti
  • 5 celozrnných cereálií
Značka
  • Opavia
Skladovanie
  • Uschovajte v suchu. Chráňte pred teplom.
  • Pri izbovej teplote
Zloženie

Cereálie 61,5 % (pšeničná múka 41,4 %, celozrnné cereálie 20,1 % (ovsené vločky 12,3 %, celozrnná pšeničná múka 3,2 %, celozrnná jačmenná múka 2,6 %, celozrnná špaldová múka (pšenica) 1 %, celozrnná ražná múka 1 %)), cukor, repkový olej, čokoládové kúsky 3 % (cukor, kakaová hmota, rastlinné tuky (palmový a bambucký) v rôznych pomeroch, dextróza, kakaové maslo, emulgátor (sójový lecitín)), lieskové orechy 2,5 %, med 2 %, minerálne látky (uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, elementárne železo), kypriace látky (uhličitan sodný, uhličitan amónny), jedlá soľ, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), emulgátor (sójový lecitín), arómy

Alergény

Jačmeň, lieskové orechy, ovos, raž, sója, pšenica. Môže obsahovať vajcia a mlieko.

Výživové hodnoty 100 g
Energia1874 kJ
446 kcal
Tuky15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,8 g
Sacharidy****67 g
z toho cukry26 g
z toho škrob41 g
Vláknina4,3 g
Bielkoviny7,5 g
Soľ0,89 g
Vápnik293 mg
Horčík144 mg
Železo5,2 mg
1 balenie = 4 x sušienka
**Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
***Referenčné výživové hodnoty minerálnych látok
****Obsahuje najmenej 15 g pomaly stráviteľného škrobu v 100 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 50 g

Podobné produkty
NESTLÉ CINI MINIS Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
Kukuričné lupienky 750g EMCO
1 ks
Česká republika
5,29 €
7,05 €/kg
NESTLÉ CHOCAPIC Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
Opavia BeBe Dobré Ráno kakaové s kúskami čok. 50g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,69 €
13,80 €/kg
Ovsená kaša jablko a škorica 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Cornflakes kukuričné BONA VITA 750g
1 ks
Česká republika
5,79 €
7,72 €/kg
Ovsená kaša s jahodami 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
NESTLÉ NESQUIK Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
Müsli čoko BONA VITA 750g bal.
1 ks
Česká republika
5,59 €
7,45 €/kg
Ovsená kaša s čokoládou 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Müsli s ovocím BONA VITA 750g
1 ks
Česká republika
5,59 €
7,45 €/kg
Opavia BeBe Dobré Ráno Namäko brusnice 50 g
1 ks
Česká republika
0,99 €
19,80 €/kg
Opavia Zlaté Esíčka so škoricou a kakaom 220 g
1 ks
Slovensko
2,29 €
10,41 €/kg
Opavia Zlaté Venčeky žĺtkové 150 g
1 ks
Česká republika
1,69 €
11,27 €/kg
Opavia Fidorka Mliečna s orieškovou náplňou 30 g
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Opavia Miňonky Smotanové oplátky 50 g
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
Opavia BeBe Dobré Ráno orieškové s medom 50 g
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
Opavia Zlaté Oplátky citrónová príchuť 146 g
1 ks
Česká republika
1,75 €
11,99 €/kg
Opavia Miňonky Kakaové oplátky 50 g
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
Opavia Zlaté Koka sušienky s kokosom s kakaom 180g
1 ks
Slovensko
2,29 €
12,72 €/kg
Opavia Zlaté Oplátky čokoládová náplň 146 g
1 ks
Slovensko
1,75 €
11,99 €/kg
Mondelez Slovakia s.r.o.
Račianska 44 832 42 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Opavia Fidorka Horká s čokoládovou náplňou 30 g
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Novinka
Milka extra Fun sušienka želé mliečna čokoláda 150g
1 ks
Ukrajina
2,99 €
19,93 €/kg
Tuc Bake Rolls slaninka 80g
1 ks
Európska únia
0,99 €
12,37 €/kg
Novinka
Milka extra Fun mix bobúľ mliečna čokoláda 150g
1 ks
Ukrajina
2,99 €
19,93 €/kg
Oreo sušienky s vanilkovou náplňou 176 g
1 ks
Slovensko
2,39 €
13,58 €/kg
Tuc Bake Rolls pizza 80g
1 ks
Slovensko
0,99 €
12,37 €/kg
Opavia Fidorka Mliečna s orieškovou náplňou 30 g
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Milka I Love Milka bonboniéra, lieskovoorieš. 44g
1 ks
Rakúsko
Slovensko
2,09 €
47,50 €/kg
Opavia BeBe Rodinné jemné cereálne sušienky 130 g
1 ks
Slovensko
1,45 €
11,15 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Opavia BeBe Dobré Ráno orieškové s medom 50 g
Opavia BeBe Dobré Ráno orieškové s medom 50 g
0,69 € s 23% DPH