Aróma punčová 38ml Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Arómy a farbivá
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 39,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 23% DPH
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker

Dr. Oetker Aróma tekutá punčová 38 ml

Popis

Vlastnosti
  • Na cca 5 kg múky
  • Na dochutenie múčnikov a dezertov
  • Do potravín

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na viečku. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Dávkovanie: 1,5 kávovej lyžičky na 500 g múky.

Zloženie

Slnečnicový olej, Aromatické látky, Prírodné aromatické látky

Obsah balenia

38 ml - Plastová fľaša

Rozmery
Výška regálu:89 mm
Šírka regálu:35 mm
Hĺbka regálu:35 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:45 g

 

Podobné produkty
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Extrakt Purple sweet potato "Ube" 30g GymBeam
1 ks
Európska únia
9,95 €
331,66 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1,49 € s 23% DPH