Iné pekárenské výrobky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
6 produktov
Mrazená Pizza korpus bezgluténová 220g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
2,19 €
9,95 €/kg
Mrazené Šúlance bezglutenové 500g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
3,19 €
6,38 €/kg
Mrazené Pirohy bryndzové bezlepkové 500g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Pizza základ bezgluténový 300g Schär
1 ks
Taliansko
4,49 €
14,97 €/kg
-20%
Mrazené Cesto lístkové bezgluténové 300g Pekáreň Harmónia
Očakávame 07.10.
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
7,17 €/kg
Mrazené Pirohy slivkové 500g bezlepkové Pekáreň Harmónia
Očakávame 07.10.
1 ks
5,49 €
10,98 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana