Ovocný

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
47 produktov
Mistral Pomaranč 20x2g (40 g)
1 ks
Slovensko
2,39 €
59,75 €/kg
Herbex čaj Zázvorový čaj mango 20x2g (40g)
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,10 €/ks
TEEKANNE White Tea Citrus, World Special Teas 25 g
1 ks
Európska únia
1,99 €
79,60 €/kg
Herbex čaj Zázvorový čaj pomaranč 20x2g (40g)
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,10 €/ks
TEEKANNE White Tea, World Special Teas, 25 g
1 ks
Európska únia
1,99 €
79,60 €/kg
Teekanne Wof Greek Apricot 45g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
44,22 €/kg
Bonthé Strawberry white tea 16x 2,5g (40g)
1 ks
Čína
7,69 €
0,48 €/ks
TEEKANNE Love Collection 65 g
1 ks
Európska únia
4,29 €
0,14 €/ks
TEEKANNE Magic Winter Collection 72,5 g
1 ks
Európska únia
4,29 €
0,14 €/ks
Bonthé Piňa colada fruit infusion 16x 4g (64g)
1 ks
Európska únia
7,95 €
0,50 €/ks
Teekanne ľadový čaj Lesné ovocie 45g
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
TEEKANNE Thank You Tea Collection 56,25 g
1 ks
Európska únia
3,99 €
0,13 €/ks
Teekanne ľadový čaj Jahoda & Limetka 45g
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
TEEKANNE World of Ginger Collection 55 g
1 ks
Európska únia
4,29 €
0,14 €/ks
Teekanne ľadový čaj Hugo 41,4g
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
Teekanne Premium Selection Gastro kazeta 180ks
1 ks
Rakúsko
29,99 €
82,39 €/kg
Teekanne ľadový čaj Malina & Citrón 45g
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
Teekanne Foursenses Blutorange Ingwer 50g
1 ks
Rakúsko
4,59 €
91,80 €/kg
Herbex gastro čaj Lesná zmes 12x50g
1 KT
Slovensko
12,49 €
1,04 €/ks
Herbex gastro čaj Jahoda 12x50g
1 KT
Slovensko
12,19 €
1,02 €/ks

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana