Párky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
32 produktov
Párky Zipser mini 165g Tauris
1 ks
Slovensko
2,69 €
16,30 €/kg
Párky Bratislavské 280g Gašparík
1 ks
Slovensko
2,69 €
9,61 €/kg
 Párky frankfurtské 375g Berger
1 ks
Rakúsko
4,89 €
13,04 €/kg
Párky Debrecínske mini cca 1kg Steinex
1 ks
Česká republika
9,19 €
9,19 €/kg
Párky Spišské cca 1kg Gašparík
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Párky MINI Hydinové 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
4,89 €
4,89 €/kg
Párky Detské Gašpárky 230g Gašparík
1 ks
Slovensko
2,49 €
10,83 €/kg
Párky Teľacie cca 200g Gašparík
1 ks
Slovensko
3,78 €
17,99 €/kg
Mr.Párok Hot Dog Klasik 87% 10x60g Steinex
1 ks
Česká republika
5,29 €
8,82 €/kg
-19%
Párky Spišské cca 180g Gašparík
1 ks
Slovensko
1,83 €
1,49 €
8,29 €/kg
Mrazený Párok Hot dog express classic 110g Steinex
1 ks
Česká republika
1,55 €
14,09 €/kg
Párky Bravčové mini cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
6,79 €
6,79 €/kg
Párky Berlínske cca 800g Mecom
1 ks
Slovensko
6,79 €
8,49 €/kg
Mrazený Párok Hot Dog 68% 10x60g Steinex
1 ks
Česká republika
4,49 €
7,48 €/kg
Párky Teľacie cca 200g KRAVA&CO
1 ks
Slovensko
4,18 €
20,89 €/kg
Mr.Klobása Hot Dog chedar&jalapeno 10x110g Steinex
1 ks
Česká republika
9,89 €
8,99 €/kg
Párky Javorické cca 2,2kg KU
1 kg
Česká republika
3,59 €
3,59 €/kg
Mrazený Párok Cigáro 10x60g Steinex
1 ks
Česká republika
5,59 €
9,32 €/kg
Párky Bratislavské cca 2kg Gašparík
1 ks
Slovensko
15,38 €
7,69 €/kg
Mrazený Párok Hot dog express kabanos 110g Steinex
1 ks
Česká republika
1,55 €
14,09 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana