Logistika

DOPRAVA A ŠPEDÍCIA

Spoločnosť Lunys prináša na európsky trh kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a nákladných vozidiel. Okrem toho aj rozsiahlou databázou externých prepravcov. Veľkokapacitnú prepravu teda nerealizujeme iba pre naše vlastné účely, ale poskytujeme naše služby aj ďalším klientom.

ČO PREPRAVUJEME

  • priemyselný tovar
  • potravinársky tovar (chladený/mrazený tovar)
  • nebezpečný tovar (ADR)
  • nadrozmerný tovar
  • menšie netermínované zásielky (realizujeme za výhodné ceny formou dokládok)

KDE PREPRAVUJEME

Špecializujeme sa na celú Európsku úniu vrátane Veľkej Británie a tiež Škandinávie a pobaltských štátov. Približne 10% našich výkonov však tvoria aj prepravy v oblastiach Ruska, východnej Európy, Balkánu a častí Ázie, ktoré riešime špedične – prostredníctvom siete overených dodávateľov.

KDE SKLADUJEME

Vlastné sklady v Poprade a Bratislave s celkovou rozlohou presahujúcou 6500m2.

TYPY VOZIDIEL

V našom vozovom parku, sa nachádzajú meganávesy s výškou 3m, klasické návesy s výškou 2.80m, chladiarenské návesy, sólo vozidlá s nosnosťou 10t a hydraulickým čelom, ale aj menšie vozidlá s nosnosťou do 3,5t.

Významnú časť našich výkonov tvoria aj expresné dopravy, ktoré realizujeme vlastnými dodávkovými vozidlami s kapacitou cca 15 m3 - 19m3, ložnou plochou 5-8 europaliet a nosnosťou cca 1500 kg.

Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2000