Novinky

Deň podpory remesiel 2015 aj s Lunysom

9. ročník projektu na zlepšenie úrovne odborného vzdelávania na Slovensku a jeho propagáciu medzi žiakmi... Čítať viac »

DEŇ PODPORY REMESIEL 2015

Prípravy na veľký deň už prebiehajú. DEŇ PODPORY REMESIEL 2015 je projektom, ktorý pod záštitou prezidenta... Čítať viac »

Patríme medzi najlepších

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. ako nezávislá organizácia pravidelne analyzuje všetky slovenské spoločnosti. Tým najlepším udelí takzvanú "Pečať bonity"... Čítať viac »

Výherca tekvicovej súťaže

Šťastná výherkyňa Gabriela Pisarčíková-Nádaská, ktorá do súťaže prihlásila netradičnú tekvicu svojej dcérky, si od nás prevzala výhru v podobe koša s chutným ovocím... Čítať viac »

Súťaž o najkrajšiu Halloweensku tekvicu

Prihláste sa aj Vy do našej súťaže. Podmienky súťaže: zaslať nám cez správu na Facebooku alebo cez email marketing@lunys.sk svoje meno... Čítať viac »

Dámska jazda Renault 2014

Aj tento rok sme ovocím a zeleninou podporili Dámsku jazdu spoločnosti Renault. Veríme, že všetkým naše dobroty chutili a prítomným dámam dodali energiu k programu plnému prekvapení... Čítať viac »

Food Fest Tatry 2014

Na 2. ročník akcie FOOD FEST TATRY sme sa veľmi tešili. Naše dva stánky ukázali všetkým návštevníkom mnoho zaujímavého a netradičného ovocia a zeleniny na jednom mieste... Čítať viac »

Sponzorovali sme International Gypsy Fest

Sponzorovali sme 7. ročník festivalu International Gypsy Fest, ktorý sa konal pod záštitou. predsedu vlády SR Roberta Fica... Čítať viac »